facebook twitter Google Plus
Çukur 9. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 9. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Çukur'un ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 9. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Herkesin kendi kurallarına göre oynadığı Çukur'da heyecan yükselmektedir. Yamaç geçtiğimiz bölümün son sahnesinde Vartolu'nun en zayıf noktasını örğenmiştir. Vartolu beklemediği anda yediği darbe sonucunda Yamaç ve İdris'e iyi bir ders vermek ister.Selim'in kaçak kumarhanesine yeraltı dünyasından Serdar baskın yapar.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 9. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Çukur 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çukur 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çukur 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çukur 9. Bölüm Fragmanı özeti