facebook twitter Google Plus
Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Çukur'un ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 8. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. İsa'nın ölümünün ardından aile içerisinde bir hain olduğu yönünde daha kesin şüpheleri olan Yamaç abisinin yönlendirmesiyle silah sevkiyatında yapılan baskının ardından Emmi ve Paşa'ya karşı temkinlidir. Vartolu'nun mahalleyi sahiplenmeye çalışması sonucunda Çukur mahallesinde dengeler değişmeye başlar. Sena kendini hiç bilmediği bir dünyanın ortasında bulurken Yamaç'ın çirkin yüzüyle karşılaşır.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çukur 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti