facebook twitter Google Plus
Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Çukur'un ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. İdris Koçovalı'nın kendi elleriyle yarattığı Çukur İstanbul'un kalbi hatta ta kendisidir. Bu mahallede yaşayanları tehdit edecek kimse yoktur. Gündüzleri farklı geceleri farklı kimliğiyle bir hayat süren Yamaç yıllar önce bir sebepten dolayı bu mahalleden kaçmıştır. Fakat yıllar sonra Çukur'a tekrar geri dönmesi gerekecektir.
Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çukur 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti