facebook twitter Google Plus
Çukur 23. Bölüm Fragmanı 2 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 23. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın dizi projesi Çukur'un yeni bölüm 1. tanıtımı ilk olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın aksiyon dolu aşk hikayesini konu alan Çukur'un 23. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. Baykal bey sırasıyla herkesi öldüreceğini en sona ise İdris Koçovalı'yı öldüreceğini alenen söyler. Baykal bey Vartolu'yu kaçırıp gazlı odaya atar ve gazı verir. Vartolu ölecek mi soruları akıllarda dolaşmaya başlar. Vartolu'yu kim kurtaracak.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 23. Bölüm Fragmanı 2 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Çukur 23. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 23. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 23. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 23. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 23. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 23. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çukur 23. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çukur 23. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çukur 23. Bölüm Fragmanı özeti