facebook twitter Google Plus
Çukur 20. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 20. Bölüm Önizleme özeti:

Ay Yapım'ın dizi projesi Çukur'un yeni bölüm 3.tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 20. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. İdris yeni düşmanı Komiser Emrah'ın yaşattığı bu zor zamanlarda bir de Vartolu gerçeğini öğrenir ve büyük bir pişmanlık yaşamaya başlar. Yamaç ise yeni düşmanını tanıma yolunda gerekli adımları atar. Yamaç Emrah'ın zayıf yönünü bulabilecek mi? Vartolu yeni bölümde ortaya çıkacak mı?


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 20. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çukur 20. Bölüm Önizleme Yorumları (0)
Çukur 20. Bölüm Önizleme videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 20. Bölüm Önizleme videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Çukur 20. Bölüm Önizleme ne zaman yayınlanacak, Çukur 20. Bölüm Önizleme hangi gün yayınlanacak, Çukur 20. Bölüm Önizleme hangi kanalda, Çukur 20. Bölüm Önizleme saat kaçta, Çukur 20. Bölüm Önizleme neler olacak, Çukur 20. Bölüm Önizleme özeti