facebook twitter Google Plus
Çukur 18. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 18. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın dizi projesi Çukur'un yeni bölüm ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 18. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Baykal'ın sıralı hamleleri Çukur düzeni için büyük bir tehdit unsurudur. Yamaç içlerindeki haini bulmaya çok yaklaşmıştır. İdris aldığı mektup sonrasında geçmişte üzeri örtülen sır perdesini açmaya kararlıdır. Yamaç Sena'dan gelen boşanma mektubu ile dünyası başına yıkılır. Sena'nın hayatını riske atarak öğrendiği gerçekleri her şeyi değiştirecek cinstendir.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 18. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çukur 18. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum Kocasolak

Vartolu mükemmel oyun sergiliyor,karekteride mükemmel yazılmış. Bence başrol tamamen onun hakkı, yeni polis amiri ve senaryosu tam bir facia, İğrenç.

yorum Senol melike

Hastasiyiz cukurun

yorum Gökhan

Diziyi gerçekten kapatacak duruma geldım bu kadar takıpçisiyken bu bölüm çok sıktı yenı giren polıs hıç ıyı olmamış burda görevlini yapan düşürt İnsanların nasıl aşşalandıgını görüyoruz

yorum Cigdem

Harika bidiz

yorum Hüseyin

Trafiği tehlikeye sokarak makas atan amiri duyarlı trafik memuru görevini yapıyor ve durduruyor.sonrasındaki diyalog bir facia.bu nasıl bir seneryo anlamış değilim.esefle kınıyorum.izleyen biliyor fazlada sinirlenip detaya gerek duymuyorum.


Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 18. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 18. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 18. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çukur 18. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çukur 18. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çukur 18. Bölüm Fragmanı özeti