Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çukur 18. Bölüm Fragmanı

 
Reklamlar
Çukur 18. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın dizi projesi Çukur'un yeni bölüm ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 18. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Baykal'ın sıralı hamleleri Çukur düzeni için büyük bir tehdit unsurudur. Yamaç içlerindeki haini bulmaya çok yaklaşmıştır. İdris aldığı mektup sonrasında geçmişte üzeri örtülen sır perdesini açmaya kararlıdır. Yamaç Sena'dan gelen boşanma mektubu ile dünyası başına yıkılır. Sena'nın hayatını riske atarak öğrendiği gerçekleri her şeyi değiştirecek cinstendir.

Yorum Yap

5 Yorum Yapıldı
  1. Kocasolak: Vartolu mükemmel oyun sergiliyor,karekteride mükemmel yazılmış. Bence başrol tamamen onun hakkı, yeni polis amiri ve senaryosu tam bir facia, İğrenç.
  2. Senol melike: Hastasiyiz cukurun
  3. Gökhan: Diziyi gerçekten kapatacak duruma geldım bu kadar takıpçisiyken bu bölüm çok sıktı yenı giren polıs hıç ıyı olmamış burda görevlini yapan düşürt İnsanların nasıl aşşalandıgını görüyoruz
  4. Cigdem: Harika bidiz
  5. Hüseyin: Trafiği tehlikeye sokarak makas atan amiri duyarlı trafik memuru görevini yapıyor ve durduruyor.sonrasındaki diyalog bir facia.bu nasıl bir seneryo anlamış değilim.esefle kınıyorum.izleyen biliyor fazlada sinirlenip detaya gerek duymuyorum.