facebook twitter Google Plus
Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın dizi projesi Çukur'un yeni bölüm ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Baykal'ın sıralı hamleleri Çukur düzeni için büyük bir tehdit unsurudur. Yamaç içlerindeki haini bulmaya çok yaklaşmıştır. İdris aldığı mektup sonrasında geçmişte üzeri örtülen sır perdesini açmaya kararlıdır. Yamaç Sena'dan gelen boşanma mektubu ile dünyası başına yıkılır. Sena'nın hayatını riske atarak öğrendiği gerçekleri her şeyi değiştirecek cinstendir.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çukur 17. Bölüm 2. Fragmanı özeti