facebook twitter Google Plus
Çukur 12. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 12. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Çukur'un ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 12. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Çukur'da dengeler değişmiştir. Vartolu ve Yamaç arasındaki mücadele giderek tehlikeli hale gelir. Sena ve Çukur arasında seçim yapmak durumunda olan Yamaç hayatının en zor günlerini yaşar. Çukur'da işler karışmışken İdris Koçovalı'ya gelen gizemli mektup yep yeni bir dönemin başlangıcına işaret eder.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 12. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çukur 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çukur 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çukur 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çukur 12. Bölüm Fragmanı özeti