facebook twitter Google Plus
Çukur 11. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 11. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Çukur'un ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 11. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Koçovalı kadınları Serdar'ın adamları tarafından tehlike altındayken Vartolu yardımlarına koşar. Celasun için kendini tehlikeye atan Karaca ne yapacak? Giderek köşeye sıkışan Selim Yamaç'a karşı nasıl tavır alacak. Baykal'ın Yamaç'ı köşeye sııkıştırdığı hamle Yamaç'ın hayatının en zor kararlarından birini almasına sebep olur.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 11. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çukur 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 11. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 11. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çukur 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çukur 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çukur 11. Bölüm Fragmanı özeti