facebook twitter Google Plus
Çukur 10. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çukur 10. Bölüm Fragmanı özeti:

Ay Yapım'ın yeni dizi projesi Çukur'un ilk tanıtımı ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerini paylaştığı Sena ve Yamaç'ın hikayesini konu edinen Çukur'un 10. bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Herkesin kendi kurallarına göre oynadığı Çukur'da heyecan yükselmektedir. Serdar tombala mekanını basmış İdris ve adamlarını rehin almıştır. Diğer yandan Selim de Sena'yı kaçırmıştır. Yamaç Sena ve İdris arasında hayatunın seçimini yapmak zorunda kalmıştır.


Çukur dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çukur 10. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çukur dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Çukur 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çukur 10. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çukur 10. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: çukur dizi fragman, çukur dizisi fragmanı, çukur fragman izle, Çukur 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çukur 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çukur 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çukur 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çukur 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çukur 10. Bölüm Fragmanı özeti